fbpx

WYBIERZ, Z JAKIM PAKIETEM CHCESZ WEJŚĆ DO SKARBCA

twoja skrzynia czeka na otwarcie!

Decydując się na otwarcie skrzyni, stajesz się częścią społeczności Skarbca na bazie miesięcznej subskrypcji.

Bez względu na wybrany pakiet otrzymujesz 7 dni okresu próbnego zupełnie za darmo!
Przez ten czas z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna opłata, a Ty będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów z wybranego pakietu.

Zadbaj o to, aby przy rejestracji podać wszystkie niezbędne dane. Są one potrzebne do bezpiecznego procesowania Twojej płatności. Możesz zrezygnować z subskrypcji lub zmienić pakiet w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

TWOJE PAKIETY

skarbiec

*Każda subskrypcja odnawia się automatycznie co miesiąc lub co roku w zależności od wybranej przez Ciebie opcji. Zaksięgowane wpłaty nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu, ale możesz zrezygnować ze swojej subskrypcji oraz przyszłych płatności w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KAŻDEJ SKRZYNI

twoje pakiety


SKRZYNIA 1

DANCE EXPLORER

Pakiet Basic

Ten pakiet to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują opcji na samodzielny, regularny trening w domu. Wchodząc do Skarbca z tą skrzynią, dostajesz dostęp do około 20-minutowych treningów technicznych, w których dzielę się swoimi sposobami na doskonalenie techniki tańca orientalnego.

Z tym pakietem dostępne są także zestawy ćwiczeń prozdrowotnych, wzmacniających i rozciągających, które pozwolą utrzymać ciało w formie. Całość treningów poukładana jest w cotygodniowy plan ćwiczeń, który z łatwością wpasujesz w swój grafik.

Aby nie stracić motywacji możesz wziąć udział w ciekawych mini wyzwaniach, a także zastosować się do rad z filmików o rozwoju osobistym, w których opowiem Ci o tym, jak kreować swoją wymarzoną rzeczywistość - nie tylko taneczną.

A to wszystko w gronie tancerek z całej Polski. Znajdziesz się w społeczności, która będzie Cię wspierać i motywować do dalszego działania tak, aby każdy następny miesiąc był jeszcze lepszy!SKRZYNIA 2

ORIENTAL PRINCESS

Pakiet Standard

Ten pakiet daje Ci pełny dostęp do wszystkich nagrywanych materiałów w Tahira's Oriental Treasury. Wchodząc do skarbca z tą skrzynią, otrzymasz dodatkowo dostęp do inspirujących kombinacji do najpopularniejszych rytmów oraz do filmów instruktażowych z choreografiami.

Kombinacje do rytmów potraktowane są z nieco innej perspektywy, pobudzając Twoją wyobraźnię do tworzenia nieszablonowych rozwiązań. Co tydzień nauczysz się nowych kombinacji.

Dodatkowo co miesiąca pojawi się szczegółowy film instruktażowy z choreografią opracowaną specjalnie na potrzeby Skarbca. Każda choreografia będzie w innym stylu (raqs sharqi lub folklor). Zarówno kombinacje, jak i choreografie możesz wykorzystać w dowolny sposób - do treningów, pokazów czy wystąpień konkursowych.SKRZYNIA 3

DANCING QUEEN

Pakiet Premium

Ten pakiet pozwoli Ci w pełni skorzystać z obecności w Skarbcu. Wchodząc do niego z tą skrzynią, zyskujesz dostęp do wszystkich tematycznych kursów publikowanych w szkole, a także zyskujesz możliwość regularnego otrzymywania ode mnie indywidualnych feedbacków na temat swoich postępów wymiennie z 1 h lekcji prywatnej w dowolnym temacie.

Każdego miesiąca możesz wybrać jedną z opcji: feedback na temat swojej choreografii lub komentarz na temat techniki na bazie przesłanych przez Ciebie filmów lub odpowiedź na nurtujące Cię pytania związane z tańcem i Twoim rozwojem.

Możesz przesłać 1 film na miesiąc, na podstawie którego nagram swoje uwagi i wyślę je do Ciebie w przeciągu 10 dni. Jeśli wolisz, zamień tę opcję na 1 h lekcji prywatnej ze mną, podczas której popracujemy nad wybranym przez Ciebie tematem.WYBIERZ SKRZYNIĘ I JUŻ TERAZ WEJDŹ DO SKARBCA

podsumowanie

O CO CHODZI I JAK OTWORZYĆ DRZWI DO SKARBCA

tahira zdradza

Chcesz poznać sekrety Skarbca i dowiedzieć się, jak łatwo jest przedostać się na drugą stronę drzwi? Oto krótkie podsumowanie.


ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

nic nie tracisz, tylko zyskujesz!

Otrzymuj niepublikowane nigdzie indziej materiały, porady oraz ciekawostki związane z tańcem brzucha. Dowiaduj się pierwsza o promocjach i nowościach oraz korzystaj z ofert dostępnych tylko dla subskrybentów newslettera. Wejdź do przedsionka Skarbca - zapisz się TERAZ! Nic na tym nie stracisz, a na pewno wiele zyskasz :)

Nie zapomnij sprawdzać folderów spam/oferty/newslettery/promocje - niestety tam może wylądować mail ze szkoły.