fbpx

ZANURZ SIĘ W ŚWIAT TAŃCA ORIENTALNEGO

kursy tematyczne

Kursy tematyczne z zakresu tańca brzucha online to kolejna, oddzielna propozycja w Skarbcu. To gratka dla tych, którzy chcą zgłębić dany temat zarówno na poziomie praktycznym, jak i teoretycznym. Każdy z kursów porusza się w innym obszarze tańca orientalnego i ma na celu dojście do sedna sprawy oraz spojrzenie na taniec brzucha z innej perspektywy.

Możesz zakupić wybrany kurs oddzielnie i mieć do niego dożywotni dostęp lub dołączyć do społeczności Skarbca z pakietem Premium i mieć dostęp do wszystkich kursów w trakcie posiadania aktywnej subskrypcji. Dowiedz się więcej o dostępnych pakietach >>TUTAJ<<.

SUBSKRYPCJA CZY JEDNORAZOWY ZAKUP?

Ty decydujesz!
  • SUBSKRYPCJA: Dołącz do społeczności Skarbca z pakietem Premium, a będziesz mieć dostęp do wszystkich publikowanych kursów w trakcie posiadania aktywnej subskrypcji. Więcej informacji o pakietach znajdziesz >>TUTAJ<<.
  • JEDNORAZOWY ZAKUP: Nie interesuje Cię subskrypcja? Wybierz kurs i dokonaj jednorazowego zakupu. Po opłacie otrzymasz dożywotni dostęp do wybranego kursu bez żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat.

KILKA SŁÓW O KAŻDYM Z KURSÓW

przeczytaj
KURS TAŃCA BRZUCHA DLA POCZĄTKUJĄCYCH OD A DO Z

Kurs powstał z myślą o tych wszystkich osobach, które nie są w stanie uczestniczyć w regularnych zajęciach tanecznych w formie stacjonarnej. Taniec orientalny oferuje ogromne bogactwo ruchów, figur i kroków. Postanowiłam zatem stworzyć ten kurs w formie online, aby przeprowadzić Cię od A do Z przez wszystkie podstawowe zagadnienia praktyczne i teoretyczne, nawet jeśli dojazd do szkoły tańca nie wchodzi u Ciebie w grę. Ukańczając ten kurs jesteś gotowa do dalszej edukacji online lub stacjonarnej - u mnie w szkole online lub gdziekolwiek indziej :)

WKRÓTCE WIECĘJ KURSÓW

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?