fbpx

CZY TAHIRA'S ORIENTAL TREASURY JEST DLA MNIE?

misja

Jeśli kochasz taniec brzucha, cenisz sobie wolność i poszukujesz dodatkowego lub głównego sposobu na samodzielny trening w domu, to trafiłaś dokładnie tam, gdzie powinnaś. Tahira's Oriental Treasury różni się od innych inicjatyw online dostępnych w języku polskim. Znajdziesz tutaj nie tylko choreografie czy ćwiczenia techniczne, ale także, lub nawet przede wszystkim, spójne plany treningowe oraz MOTYWACJĘ do ich regularnego wykonywania.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem brzucha? Sprawdź Kurs Tańca Brzucha Dla Początkujących od A do Z

Co czeka na Ciebie w środku Skarbca?

WOLNOŚĆ - OSZCZĘDNOŚĆ - MOTYWACJA

skarbiec

  • Tańcz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
  • Zaoszczędź czas i pieniądze nie stojąc w korkach.
  • Odtwarzaj lekcje tyle razy, ile chcesz.
  • Nie trać motywacji.
  • Dodaj treningi w domu do swoich regularnych zajęć.
  • Ucz się się, nawet jeśli nie ma takich zajęć w Twoim mieście.

O CO CHODZI I JAK OTWORZYĆ DRZWI DO SKARBCA

tahira zdradza

Chcesz poznać sekrety Skarbca i dowiedzieć się, jak łatwo jest przedostać się na drugą stronę drzwi? Oto krótkie podsumowanie.TWOJE PAKIETY

skarbiec
SKRZYNIA 1

DANCE EXPLORER

Pakiet Standard

Otwórz tę skrzynię, jeśli chcesz otrzymać dostęp do wszystkich materiałów już opublikowanych w Skarbcu oraz nowych aktualizacji.


69 zł / m-c

Już teraz wypróbuj przez 7 dni za darmoDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKRZYNIA 2

DANCING QUEEN

Pakiet Premium

Otwórz tę skrzynię, a będziesz otrzymywać ode mnie dodatkowo regularne feedbacki na temat swoich postępów.


169 zł / m-c

Już teraz wypróbuj przez 7 dni za darmoDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOPIERO ZACZYNASZ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA?

nic prostszego!

Chcesz wiedzieć, czy Tahira's Oriental Treasury jest dla Ciebie? Jeśli jesteś na samym początek swojej drogi w świat tańca orientalnego, polecam Ci skorzystać z rozwiązania, które doskonale przygotuje Cię na tę podróż. W moim skarbcu znajdziesz coś idealnego dla siebie.


TWÓJ PRZEWODNIK PO SKARBCU

tahira

Jestem profesjonalną tancerką, instruktorem i choreografem tańca orientalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Należę do grona jednych z najbardziej utytułowanych polskich tancerek brzucha. Medale przywiozłam już między innymi z Niemiec, Holandii, Włoch, Czech, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy, Bułgarii, a nawet USA. Taniec orientalny jest esencją mojego życia, którą chcę podzielić się z Tobą zapraszając Cię do mojego tanecznego skarbca - Tahira's Oriental Treasury. Na co dzień zajmuję się także prowadzeniem sklepu internetowego z gadżetami dla tancerek orientalnych RaksMax oraz na moim nowym kanale na YouTube prowadzę edukacyjną serię pod nazwą Tahira Belly Dance Diary.


 
 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

nic nie tracisz, tylko zyskujesz!

Otrzymuj niepublikowane nigdzie indziej materiały, porady oraz ciekawostki związane z tańcem brzucha. Dowiaduj się pierwsza o promocjach i nowościach oraz korzystaj z ofert dostępnych tylko dla subskrybentów newslettera. Wejdź do przedsionka Skarbca - zapisz się TERAZ! Nic na tym nie stracisz, a na pewno wiele zyskasz :)

Nie zapomnij sprawdzać folderów spam/oferty/newslettery/promocje - niestety tam może wylądować mail ze szkoły.


 

    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?