fbpx

CZY TAHIRA'S ORIENTAL TREASURY JEST DLA MNIE?

misja

Jeśli kochasz taniec brzucha, cenisz sobie wolność i poszukujesz dodatkowego lub głównego sposobu na samodzielny trening w domu, to trafiłaś dokładnie tam, gdzie powinnaś. Tahira's Oriental Treasury różni się od innych inicjatyw online dostępnych w języku polskim. Znajdziesz tutaj nie tylko choreografie czy ćwiczenia techniczne, ale także, lub nawet przede wszystkim, MOTYWACJĘ do ich regularnego wykonywania.

Co czeka na Ciebie w środku Skarbca?

 • Gotowe plany treningów z techniką tańca orientalnego oraz ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi, dzięki którym już nigdy więcej nie będziesz musiała sama głowić się nad tym, jak ćwiczyć samodzielnie w domu - co tydzień nowe materiały.
 • Inspirujące kombinacje do najpopularniejszych rytmów z trochę innej perspektywy - co tydzień nowe kombinacje.
 • Szczegółowe filmy instruktażowe z choreografiami, które możesz wykorzystać w dowolnym celu - każdego miesiąca nowa choreografia w innym stylu.
 • Indywidualny feedback na temat Twoich postępów na bazie przesłanych filmów lub 1 h lekcji prywatnej online - do wykorzystania każdego miesiąca.
 • Filmy motywacyjne, dzięki którym z łatwością zorganizujesz swój czas, pozostaniesz kreatywna i rozwiniesz się jako tancerka i jako osoba - 2 filmy na miesiąc.
 • Mini wyzwania, które wprowadzą element zabawy do treningu i pozwolą pokonywać Ci własne granice.
 • Wspierająca społeczność tancerek z całej Polski, dzięki której doświadczysz pozytywnej energii i motywacji, której czasem tak bardzo nam wszystkim brakuje.
A to tylko część skarbów, jaka czeka na Ciebie w środku...


WOLNOŚĆ - OSZCZĘDNOŚĆ - MOTYWACJA

skarbiec

 • Tańcz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Zaoszczędź czas i pieniądze nie stojąc w korkach.
 • Odtwarzaj lekcje tyle razy, ile chcesz.
 • Nie trać motywacji.
 • Dodaj treningi w domu do swoich regularnych zajęć.
 • Ucz się się, nawet jeśli nie ma takich zajęć w Twoim mieście.


O CO CHODZI I JAK OTWORZYĆ DRZWI DO SKARBCA

tahira zdradza

Chcesz poznać sekrety Skarbca i dowiedzieć się, jak łatwo jest przedostać się na drugą stronę drzwi? Oto krótkie podsumowanie.TWOJE PAKIETY

skarbiec

DOPIERO ZACZYNASZ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA?

nic prostszego!

Chcesz wiedzieć, czy Tahira's Oriental Treasury jest dla Ciebie? Jeśli jesteś na samym początek swojej drogi w świat tańca orientalnego, polecam Ci skorzystać z rozwiązania, które doskonale przygotuje Cię na tę podróż. W moim skarbcu znajdziesz coś idealnego dla siebie.


TWÓJ PRZEWODNIK PO SKARBCU

tahira

Jestem profesjonalną tancerką, instruktorem i choreografem tańca orientalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Należę do grona jednych z najbardziej utytułowanych polskich tancerek brzucha. Medale przywiozłam już między innymi z Niemiec, Holandii, Włoch, Czech, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy, Bułgarii, a nawet USA. Taniec orientalny jest esencją mojego życia, którą chcę podzielić się z Tobą zapraszając Cię do mojego tanecznego skarbca - Tahira's Oriental Treasury. Na co dzień zajmuję się także prowadzeniem sklepu internetowego z gadżetami dla tancerek orientalnych RaksMax oraz na moim nowym kanale na YouTube prowadzę edukacyjną serię pod nazwą Tahira Belly Dance Diary.


 
 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

nic nie tracisz, tylko zyskujesz!

Otrzymuj niepublikowane nigdzie indziej materiały, porady oraz ciekawostki związane z tańcem brzucha. Dowiaduj się pierwsza o promocjach i nowościach oraz korzystaj z ofert dostępnych tylko dla subskrybentów newslettera. Wejdź do przedsionka Skarbca - zapisz się TERAZ! Nic na tym nie stracisz, a na pewno wiele zyskasz :)

Nie zapomnij sprawdzać folderów spam/oferty/newslettery/promocje - niestety tam może wylądować mail ze szkoły.