fbpx

ODKRYJ BOGACTWO TAŃCA ORIENTALNEGO W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓB

misja

Wyobraź sobie, że pewnego dnia ktoś dostarcza pod Twoje drzwi piękną skrzynię pełną skarbów. Aby cieszyć się jej zawartością wystarczy ją otworzyć. Główną ideą Tahira’s Oriental Treasury, pierwszej w Polsce szkoły tańca brzucha online, jest dostarczanie Ci regularnie i w przystępny sposób całego bogactwa, jakie niesie za sobą nauka tańca orientalnego. Otwórz drzwi do mojego skarbca i odkryj specjalnie opracowane zestawy ćwiczeń, choreografie, filmy motywacyjne, ciekawe wyzwania, lekcje prywatne, tłumaczenia najpiękniejszych utworów i wiele innych tanecznych perełek. Wierzę, że jeśli mi zaufasz, odnajdziesz tutaj najbardziej pożądany skarb - swoje taneczne JA.


TAŃCZYĆ TO BYĆ KIMŚ LEPSZYM.
WIĘKSZYM, PIĘKNIEJSZYM, POTĘŻNIEJSZYM.


TO JEST WŁAŚNIE MOC I WSPANIAŁOŚĆ TU NA ZIEMI. WYSTARCZY, ŻE PO NIE SIĘGNIESZ.

Agnes De Mille

TWOJE PAKIETY

skarbiec

DOWIEDZ SIĘ PIERWSZA O OTWARCIU

nie przegap!

Jako pierwsza poznaj szczegóły działania Tahira's Oriental Treasury, pierwszej w Polsce szkoły tańca brzucha online. Nie przegap oficjalnego otwarcia i promocji dla pierwszych członków. Zostaw swojego maila, a będę Cię na bieżąco informować o tym, co dzieje się w skarbcu :)


 


  DRZWI DO SKARBCA
  OTWORZĄ SIĘ ZA:


  00

  days


  00

  hours


  00

  minutes


  00

  seconds


  TWÓJ PRZEWODNIK PO SKARBCU

  tahira

  Jestem profesjonalną tancerką, instruktorem i choreografem tańca orientalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Należę do grona jednych z najbardziej utytułowanych polskich tancerek brzucha. Medale przywiozłam już między innymi z Niemiec, Holandii, Włoch, Czech, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy, Bułgarii, a nawet USA. Taniec orientalny jest esencją mojego życia, którą chcę podzielić się z Tobą zapraszając Cię do mojego tanecznego skarbca - Tahira's Oriental Treasury. Na co dzień zajmuje się także prowadzeniem sklepu internetowego z gadżetami dla tancerek orientalnych RaksMax oraz na moim nowym kanale na YouTube prowadzę edukacyjną serię pod nazwą Tahira Belly Dance Diary.


   
   

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?